Доступність посилання

ТОП новини

МОЗ повідомить останні дані про коронавірус в Україні (трансляція)


Заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко
Заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко

Міністерство охорони здоров’я України на щоденному брифінгу оприлюднить останні дані про поширення в Україні коронавірусу та спричиненого ним захворювання COVID-19. Про це після 17:00 проінформує заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко. Радіо Свобода вестиме пряму трансляцію брифінгу.

Коронавірусна інфекція нового типу почала поширюватися в Китаї в грудні 2019 року.

В Україні на даний час підтверджені лабораторно три випадки коронавірусного захворювання: один – у Житомирській області, два – в Чернівецькій.

12 березня в Україні розпочався карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції та для недопущення поширення COVID-19. Він триватиме три тижні – з 12 березня до 3 квітня.

Станом на 13 березня у світі зафіксували понад 128 тисяч випадків COVID-19 у більш як 100 країнах, свідчать дані Центру системних досліджень при Університеті Джонса Гопкінса. Кількість летальних випадків захворювання становить 4 720. Водночас понад 68 тисяч людей одужали.

Захворювання COVID-19 спричиняється коронавірусом SARS-CoV-2, раніше відомим як 2019-nCoV, що належить до великої групи коронавірусів. У деяких випадках перебіг хвороби легкий, в інших – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем. Це може перерости в пневмонію, що може стати смертельною. Більшість хворих видужує; помирають переважно люди з ослабленою імунною системою, зокрема літні.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG