Доступність посилання

ТОП новини
27 листопада 2020, Київ 11:28

Навчання української армії з участю інструкторів НАТО не скасовуватимуть – міністр оборони


Інструктори НАТО з 2015 року тренують українських військовослужбовців на Яворівському полігоні

Міжнародні військові навчання потрібні Україні і ніхто їх не збирається скасовувати, заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк на брифінгу 20 вересня на Яворівському полігоні, що у Львівській області.

Військовослужбовці України під час українсько-американських командно-штабних навчань Rapid Trident-2019 («Стрімкий тризуб») на Яворівському полігоні. Львівщина, 20 вересня 2019 року
Військовослужбовці України під час українсько-американських командно-штабних навчань Rapid Trident-2019 («Стрімкий тризуб») на Яворівському полігоні. Львівщина, 20 вересня 2019 року

Відповідаючи на запитання Радіо Свобода щодо перспективи проведення військових навчань з участю країн НАТО і натовських інструкторів, які з 2015 року тренують українських військовослужбовців на Яворівському полігоні, Загороднюк підтвердив, що такі навчання плануються.

Читайте також: Досвід для України і НАТО: військові навчання Rapid Trident-2019 більш масштабні​

«Плани є щодо навчання і підготовки наступного року. Сьогодні Конгрес США проголосував про надання допомоги Україні, у тому числі і на такі навчання. Вони абсолютно потрібні, і ніхто не збирається їх скасовувати. Якщо ми розбудовуємо армію, то маємо це робити за натовськими стандартами. Тренування, як сьогоднішня демонстрація дій – за ними місяці навчань, дуже напружена організаційна і технічна робота. Більше того, будемо розширювати міжнародні навчання. Я говорив з комітетом Верховної Ради, і там не треба нікого переконувати у важливості навчань, є розуміння», – каже Загороднюк.

Палата представників Конгресу США 19 вересня схвалила законопроект, який має забезпечити виділення Україні на військову допомогу 250 мільйонів доларів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG