Доступність посилання

ТОП новини

Навчання української армії з участю інструкторів НАТО не скасовуватимуть – міністр оборони


Інструктори НАТО з 2015 року тренують українських військовослужбовців на Яворівському полігоні

Міжнародні військові навчання потрібні Україні і ніхто їх не збирається скасовувати, заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк на брифінгу 20 вересня на Яворівському полігоні, що у Львівській області.

Військовослужбовці України під час українсько-американських командно-штабних навчань Rapid Trident-2019 («Стрімкий тризуб») на Яворівському полігоні. Львівщина, 20 вересня 2019 року
Військовослужбовці України під час українсько-американських командно-штабних навчань Rapid Trident-2019 («Стрімкий тризуб») на Яворівському полігоні. Львівщина, 20 вересня 2019 року

Відповідаючи на запитання Радіо Свобода щодо перспективи проведення військових навчань з участю країн НАТО і натовських інструкторів, які з 2015 року тренують українських військовослужбовців на Яворівському полігоні, Загороднюк підтвердив, що такі навчання плануються.

Читайте також: Досвід для України і НАТО: військові навчання Rapid Trident-2019 більш масштабні​

«Плани є щодо навчання і підготовки наступного року. Сьогодні Конгрес США проголосував про надання допомоги Україні, у тому числі і на такі навчання. Вони абсолютно потрібні, і ніхто не збирається їх скасовувати. Якщо ми розбудовуємо армію, то маємо це робити за натовськими стандартами. Тренування, як сьогоднішня демонстрація дій – за ними місяці навчань, дуже напружена організаційна і технічна робота. Більше того, будемо розширювати міжнародні навчання. Я говорив з комітетом Верховної Ради, і там не треба нікого переконувати у важливості навчань, є розуміння», – каже Загороднюк.

Палата представників Конгресу США 19 вересня схвалила законопроект, який має забезпечити виділення Україні на військову допомогу 250 мільйонів доларів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG