Доступність посилання

ТОП новини

Персонал «Нових Санжар» не контактуватиме з евакуйованими з Китаю громадянами – уряд


20 лютого до України прилетів спецборт з китайського міста Ухань, де зафіксований спалах коронавірусу
20 лютого до України прилетів спецборт з китайського міста Ухань, де зафіксований спалах коронавірусу

Персонал медичного центру «Нові Санжари» на Полтавщині не контактуватиме з евакуйованими, повідомив Кабінет міністрів.

«Персонал, який раніше працював у «Нові Санжари», вивезено з об'єкту. Ніхто з них не контактуватиме з розміщеними в обсервації особами. У складі групи, яка буде розміщена в обсервації, є і лікарі, і медперсонал, і технічні спеціалісти для гарантування належного перебування і безпеки людей», – заявили в уряді.

20 лютого до України прилетів спецборт з китайського міста Ухань, де зафіксований спалах коронавірусу. У літаку перебували 45 громадян України та 27 іноземців, а також екіпаж і супроводжуючі лікарі. За даними української влади, усі – здорові. Втім, евакуйовані впродовж 14 днів будуть на обсервації у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах.

2019-nCov (COVID-19) належить до великої групи коронавірусів. У деяких випадках перебіг хвороби – легкий, в деяких – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем, у більш складних випадках спостерігається задишка. Це може перерости в пневмонію, яка може бути смертельною. Більшість хворих, однак, видужують.

Станом на 20 лютого від коронавірусу померли 2118 людей, понад 74 тисячі інфіковані в Китаї і ще сотні в майже 30 країнах. На території України жодного випадку хвороби не зафіксували.

XS
SM
MD
LG