Доступність посилання

ТОП новини

Мінветеранів: звільнені в грудні полонені отримають 100 тисяч грн допомоги «вже за тиждень»


Під час обміну утримуваними особами між Україною і російськими гібридними силами в Донецькій області, 29 грудня 2019 року
Під час обміну утримуваними особами між Україною і російськими гібридними силами в Донецькій області, 29 грудня 2019 року

Звільнені в грудні полонені отримають по 100 тисяч гривень допомоги «вже за тиждень», повідомило Міністерство у справах ветеранів.

«Уже завтра на засіданні профільних громадських організацій будуть обрані 2 представники, які вперше увійдуть до складу міжвідомчої комісії, як її повноправні члени. У четвер – збереться міжвідомча комісія, яка розгляне заяви звільнених полонених і ухвалить рішення. З наступного понеділка люди отримають на свої банківські рахунки по сто тисяч грошової допомоги і ми нарешті закриємо це питання», – заявили в Мінветеранів.

29 грудня 2019 року відбувся обмін утримуваними між Україною і російськими гібридними силами. З території ОРДЛО був звільнений 81 українець: 76 із них повернулися на підконтрольну українському уряду територію, ще п’ятеро вирішили залишитися на території, що контролюється російськими гібридними силами. Із 76 звільнених: 12 – тепер уже ексвійськовополонені, 64 – цивільні. Звільнених обміняли на 124 особи.

Це сталося після першої за три роки зустрічі лідерів країн «нормандського формату», яка відбулася в Парижі 9 грудня.

XS
SM
MD
LG