Доступність посилання

ТОП новини
22 жовтня 2020, Київ 19:04

Крим.Реалії: офіційної зустрічі моряків і політв’язнів в аеропорту не буде, їх відвезуть до лікарні


Журналісти очікують на в'язнів в аеропорту «Жуляни» в Києві, 30 серпня 2019 року

Офіційної зустрічі полонених Росією українських моряків і політв'язнів в аеропорту не буде, їх відразу відвезуть до лікарні, повідомило проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії джерело в командуванні Збройних сил України, якому редакція довіряє.

Про те, що не буде зустрічі в аеропорту, раніше на умовах анонімності повідомили Крим.Реалії рідні моряків.

З офіційних і незалежних джерел підтвердження інформації немає.

Після попередніх передач утримуваних Росією українців їх обстежували і лікували в «Науково-практичному центрі профілактичної і клінічної медицини» Державного управління справами України.

У ніч на 30 серпня засоби масової інформації повідомили, що Україна та Росія обміняли утримуваних громадян. Зранку проєкт Радіо Свобода Крим.Реалії з посиланням на родичів одного з 24 військополонених моряків поінформував, що їх уже доставили до Києва. За словами співрозмовника журналістів, «зустріч в аеропорту не планується».

Водночас Служба безпеки України заявила, що процес переговорів щодо обміну заручників триває.

Останніми тижнями російські засоби інформації повідомляли, що Росія і Україна домовилися про обмін «33 на 33» (Росія зараховує до цієї формули і захоплених у Чорному морі українських моряків, яких має звільнити за рішенням Міжнародного трибуналу з морського права). 23 серпня президент України Володимир Зеленський заявив, що сподівається на «перші результати» переговорів щодо обміну утримуваних осіб між Україною та Росією найближчим часом.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG