Доступність посилання

ТОП новини

Парубій: ДБР та СБУ блокують встановлення сенсорної кнопки в Раді


Парубій: слідчі перебувають у будівлі Верховної Ради і 27 серпня

Державне бюро розслідувань та Служба безпеки України зривають встановлення сенсорної кнопки у Верховній Раді, заявив голова парламенту Андрій Парубій.

«[23 серпня] за 10 хвилин до того, як мало розпочатися загальне тестування, коли 450 працівників Верховної Ради готові були зайти до зали і провести це тестування, до приміщення Верховної Ради без запрошення, без офіційного попередження, без рішення суду зайшли 12 слідчих, працівників Служби безпеки України та Державного бюро розслідувань. Вони зайшли в комп’ютерний центр, сказали, що проводяться слідчі дії, та заблокували роботу комп’ютерного центру і дали вказівки силовим підрозділам не впускати нікого з представників апарату в зал», – розповів Парубій.

За його словами, слідчі перебувають у будівлі Верховної Ради і 27 серпня.

Він зачитав лист від правоохоронців, які розповіли, що слідчі дії відбувають «за фактом порушення службовими особами Верховної Ради України права експлуатації електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів) та автоматизованих систем шляхом впровадження використання сенсорної клавіші в електронній системі підрахунку голосів картками Верховної Ради України».

Під час парламентських виборів низка політичних сил заявляла про наміри активувати сенсорну кнопку, яка має забезпечити персональне голосування.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG