Доступність посилання

ТОП новини

Президент увів у дію рішення РНБО про фінансування оборони


Указ РНБО передбачає виділення 5% прогнозованого ВВП на фінансування оборонного сектору

Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про фінансування оборонного сектору «Про пропозиції до Бюджетної декларації на 2020 – 2022 роки за статтями, пов’язаними із забезпеченням національної безпеки і оборони України».

Це рішення РНБО передбачає, що Міністерство фінансів має передбачити в Бюджетній декларації на 2020 – 2022 роки видатки на забезпечення національної безпеки й оборони України в обсязі не менше 5% від обсягу внутрішнього валового продукту.

Читайте також: РНБО анонсує нові випробування крилатих ракет

Крім того, Кабінет міністрів, згідно з рішенням, має «вжити заходів» зокрема для розвитку оборонного і безпекового секторів відповідно до принципів і стандартів НАТО і Євросоюзу, вдосконалення системи медичного забезпечення, реалізації державної політики у сфері кібербезпеки.

Також РНБО своїм рішенням ухвалила внести на розгляд Верховної Ради законопроект про внесення змін до бюджету, щоб забезпечити ухвалене президентом у вересні 2018 року збільшення грошового забезпечення військових Державної прикордонної служби, Служби безпеки України і Управління державної охорони.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG