Доступність посилання

ТОП новини

Портнов заявляє, що повернувся в Україну


Президент України Віктор Янукович (ліворуч) і заступник голови Адміністрації президента Андрій Портнов. Крим, 2 серпня 2010 року

Колишній заступник голови Адміністрації президента України в часи Віктора Януковича Андрій Портнов заявляє, що повернувся в Україну.

«Друзі, понад п'ять років я не був у своїй країні. І сьогодні хочу дати впевнений сигнал тисячам людей, які залишили Україну, – час повертатися, будувати і відновлювати. Привіт, моя дорога Батьківщино!» – повідомив Портнов у мережі Telegram, проілюструвавши повідомлення фотографією на автошляху на тлі мікроавтобуса з написом Kyiv на борту.

Про намір повернутися в Україну в травні Андрій Портнов заявляв ще минулого місяця.

Виконавчий директор Українського інституту майбутнього Віктор Андрусів звернувся з цього приводу до Генерального прокурора України Юрія Луценка.

«Юрію Луценку, я правильно розумію, що ви все ще на посаді Генерального прокурора? І саме за вашої бездіяльності сьогодні прилетів Портнов і пішов вільно гуляти?», - написав Андрусів у Facebook.

Юрій Луценко відреагував, запитавши: «А у вас є докази про скоєний ним злочин?».

Андрусів на це відповів, що , у свою чергу, заявив, що Портнова треба було допитати щодо причетності до законів 16 січня, ухвалення яких призвело до ескалації і убивств на Майдані.

Андрій Портнов залишив Україну у 2014 році після подій Євромайдану.

5 березня 2014 року Євросоюз заморозив на один рік активи 18 колишніх українських високопосадовців, яких підозрюють у незаконному заволодінні державною власністю. Під санкції потрапив також Портнов. Через рік Європейський союз виключив із санкційного списку чотирьох колишніх українських високопосадовців, зокрема і Портнова.

21 квітня відбувся другий тур виборів президента. На них перемагає Володимир Зеленський.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG