Доступність посилання

ТОП новини

Прокуратура АРК оголосила про підозру 25 особам, які переслідували Чийгоза у Криму


Прокурор АР Крим Ігор Поночовний
Прокурор АР Крим Ігор Поночовний

Прокуратура АР Крим оголосила про підозру 25 особам, які переслідували заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза за нібито організацію масових заворушень під час мітингу 26 лютого 2014 року біля будівлі Верховної Ради АР Крим. Про це повідомив прокурор АР Крим Ігор Поночовний під час виступу на міжнародному форумі Age of Crimea.

Інфографіка Прокуратури АРК
Інфографіка Прокуратури АРК

«Напередодні прокуратура АР Крим закінчила процес повідомлення про підозри окупаційним «слідчим», «прокурорам» і «суддям», всього 25 осіб, які незаконно переслідували одного з керівників Меджлісу. Всі вони, серед іншого, порушили норми міжнародного гуманітарного права, оскільки, реалізуючи політику держави-окупанта, спрямовану на переслідування проукраїнського населення в Криму, розуміючи, що на території півострова діють виключно норми українського законодавства, незаконно застосовуючи законодавство Росії, засудили до позбавлення волі одного з керівників Меджлісу кримськотатарського народу», – розповів Поночовний.

За словами Поночовного, «окупаційну кримінальну «справу 26 лютого» і ті вироки, які отримали проукраїнські активісти за право сказати «Крим – це Україна» – яскравий приклад роботи «каральної машини» держави-окупанта».

Раніше стало відомо, що підозру оголосили російським прокурорам Сергію Булгакову і Олександру Домбровському.

XS
SM
MD
LG