Доступність посилання

ТОП новини

Мінекономрозвитку: 55 мільярдів гривень заощадили завдяки ProZorro


ProZorro – це система електронних майданчиків, на яких відбуваються електронні аукціони, де перемагає найдешевша пропозиція

Система електронних державних закупівель ProZorro за два роки існування заощадила понад 55 мільярдів гривень державних коштів, повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Зокрема, «Укравтодор» завдяки Prozorro за цей час зекономив 4,5 мільярди гривень.

ProZorro – це система електронних майданчиків, на яких відбуваються електронні аукціони, де перемагає найдешевша пропозиція.

Читайте також: Наскільки прозора система електронних закупівель ProZorro?

Аукціони в ProZorro проходять щодо всіх державних закупівель для товарів і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, для робіт – дорівнює або перевищує 1,5 мільйона гривень. Для замовників, які здійснюють свою діяльність в окремих сферах господарювання, так званні монополісти, вартість товарів і послуг дорівнює або перевищує мільйон гривень і для робіт – дорівнює або перевищує 5 мільйонів гривень.

Із 1 серпня 2016 року ProZorro стало обов’язковим для всіх замовників державних закупівель.

У січні цього року Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до закону «Про публічні закупівлі» щодо здійснення моніторингу закупівель у системі ProZorro.

Як повідомляє прес-служба Адміністрації президента, новий закон дозволяє органам державного фінансового контролю здійснювати ефективний моніторинг закупівель для запобігання порушенням у цій сфері й дотримання замовниками законодавства на всіх стадіях закупівлі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG