Доступність посилання

ТОП новини

Минулої доби українські прикордонники виміряли температуру 75 000 людей


Прикордонники вимірюють температуру усім, хто в’їжджає в Україну
Прикордонники вимірюють температуру усім, хто в’їжджає в Україну

Минулої доби, 26 лютого, у пунктах пропуску на державному кордоні України провели температурний скринінг усім 75 000 людей, які в’їжджали в Україну. Про це повідомив голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко.

«У пунктах пропуску через державний кордон та в контрольних пунктах в’їзду-виїзду забезпечено проведення температурного скринінгу усіх, хто в’їжджає в Україну. Додам, минулої доби на кордоні перевірено майже 75 тисяч людей», – повідомив Дейнеко.

Кількість випадків зараження новим коронавірусом станом на 27 лютого сягнула 82 164, майже 33 тисячі одужали. Число летальних випадків зросло до 2801. В Україні випадків інфікування коронавірусом не виявили.

2019-nCov (COVID-19) належить до великої групи коронавірусів. У деяких випадках перебіг хвороби – легкий, в деяких – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем, у більш складних випадках спостерігається задишка. Це може перерости в пневмонію, яка може бути смертельною. Більшість хворих, однак, видужують.

XS
SM
MD
LG