Доступність посилання

ТОП новини

В Україні відклали звільнення строковиків у запас і призов до війська


(ілюстраційне фото)
(ілюстраційне фото)

В Україні перенесли на пізніше звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, а також строки проведення чергових призовів і чергові призови громадян України на строкову військову службу.

Тепер ці строки визначені на травень – червень цього року, мовиться в указі, який підписав президент Володимир Зеленський.

Таким чином він змінив свій попередній указ, який визначав ці терміни на квітень – травень.

Причини зміни в указі не вказані.

Україна, як і весь світ, переживає нині пандемію нового коронавірусного захворювання, яка викликає широкі обмеження і перенесення термінів різноманітних заходів чи й повне скасування їх.

В Україні загалом станом на 10-у годину ранку 23 березня кількість підтверджених випадків захворювання COVID-19 становила 73, з них у Києві вже тоді повідомлялося про 29; уже вдень у Києві повідомили про 4 нові виявлені випадки, але загальне число захворілих у столиці назвали як 28. Померлих від захворювання в Україні на цей час троє, видужав один хворий.

Загалом у світі, за даними Центру даних про коронавірус Університету імені Джонза Гопкінза у США, на цей час підтверджені 367 457 випадків коронавірусного захворювання, з них 16 112 людей від нього померли, 100 879 уже видужали.

XS
SM
MD
LG