Доступність посилання

ТОП новини

СЦКК: бойовики зірвали розміщення камери СММ ОБСЄ


16 серпня представники СММ ОБСЄ планували відвідати зону розведення сил в районі «Золотого-2», щоб визначити місце для розміщення камери

Незаконні збройні угруповання зірвали розміщення камери Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ для моніторингу ситуації в районі «Золоте-2», заявляє українська сторона Спільного центру з контролю та координації.

Як пояснюють у центрі, 16 серпня представники СММ ОБСЄ планували відвідати зону розведення сил в районі «Золотого-2», щоб визначити місце для розміщення камери, яка б дозволила моніторити ситуацію на цій ділянці.

«Українська сторона своєчасно та в повному обсязі виконала роботи з розмінування на території, що проходить через підконтрольну Україні частину ділянки розведення. Разом з тим, необхідно зазначити, що члени незаконних збройних формувань РФ не здійснили заходи з розмінування, що не дозволило технічному персоналу СММ ОБСЄ виконати сплановані заходи на заданій ділянці розведення. Таким чином ЗФ РФ грубо порушують Мінські домовленості», – заявляють у СЦКК.

Водночас центр додає, що роботи з пошуку місця для камери «вестимуться у межах виконання існуючих домовленостей щодо розведення сил і засобів на ділянці №2 «Золоте».

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».

За оцінками ООН, станом на 31 грудня 2018 року, унаслідок збройного конфлікту на Донбасі загинули від 12 тисяч 800 до 13 тисяч людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG