Доступність посилання

ТОП новини

Штаб Трампа подав позов проти Washington Post


Як заявили в штабі Трампа у двох авторських колонках, опублікованих минулого року, помилково стверджувалося про зв’язок між штабом і втручанням у вибори Росії
Як заявили в штабі Трампа у двох авторських колонках, опублікованих минулого року, помилково стверджувалося про зв’язок між штабом і втручанням у вибори Росії

Виборчий штаб президента США Дональда Трампа 3 березня подав до суду позов проти видання Washington Post, звинувативши його в наклепі.

Як заявили в штабі Трампа у двох авторських колонках, опублікованих минулого року, помилково стверджувалося про зв’язок між штабом і втручанням Росії у вибори.

«Ці заяви були і є на 100 відсотків неправдивими і наклепницькими», – заявила старший юрисконсульт кампанії Трампа Дженна Елліс.

У статті про позов, написаній у Washington Post, йдеться про те, що ціллю штабу Трампа може бути «підкреслити свою критику на адресу головних медіа і послабити припущення про те, що він змовився з російськими агентами».

Віцепрезидент з питань комунікацій газети Крістін Коратті Келлі заявила, що «розчаровує, коли президентський виборчий штаб вдається до таких видів тактик, ми будемо активно захищатися».

Минулого місяця виборчий штаб президента США Дональда Трампа подав схожий позов у суд проти іншого видання – New York Times, звинувативши його в наклепі через статтю, присвячену розслідуванню російського втручання в президентські вибори 2016 року.

Трамп часто критикує різні американські ЗМІ, називаючи їх «фейковими новинами» і «ворогами американського народу».

У березні команда спецпрокурора Роберта Мюллера завершила роботу над доповіддю про імовірне втручання Росії в президентські вибори 2016 року в США. Дворічне розслідування довело спроби Москви вплинути на американський виборчий процес. Однак зв’язків між передвиборчим штабом Трампа і Кремлем слідчі не знайшли. При цьому Мюллер не дійшов до однозначного висновку, чи намагався Трамп перешкоджати правосуддю. Москва свою причетність до виборів в інших державах відкидає.

XS
SM
MD
LG