Доступність посилання

ТОП новини

Майбутній депутат зі «Слуги народу» назвав журналістку «тупою вівцею»


Блогер Максим Бужанський обраний народним депутатом у 25 окрузі в Дніпрі
Блогер Максим Бужанський обраний народним депутатом у 25 окрузі в Дніпрі

Обраний народний депутат, представник партії «Слуга народу» Максим Бужанський назвав журналістку «Нового времени» Ольгу Духнич «тупою вівцею».

«Чергова тупа вівця, що представляється журналісткою одіозного ЗМІ НВ, в інтерв'ю з представником «Слуги народу» заявила, що я ностальгую за СРСР і «часами Януковича». Розумію, що деякі колеги занадто стримані, щоб називати речі своїми іменами, тому прийду їм на допомогу. Тупа вівця з одіозного ЗМІ», – написав Бужанський у Telegram.

У відповідь Духнич заявила: «Щось відповідати пану Бужанському – це як спроба з’ясувати відносини з голубом, який нагадив вам на рукав пальто». Журналістка також закликала майбутнього народного депутата вибачитися перед «Новым временем».

Під час інтерв’ю з лідером «Слуги народу» Дмитром Разумковим Духнич справді сказала, що Бужанський «ностальгує за СРСР і часами Віктора Януковича». Разумков, зі свого боку, закликав судити майбутніх депутатів за їхніми новими справами і вчинками.

Офіційної реакції партії «Слуга народу» на слова Бужанського наразі немає.

Блогер Максим Бужанський обраний народним депутатом у 25-у окрузі в Дніпрі. Він відомий опозиційним ставленням до подій Євромайдану.

XS
SM
MD
LG