Доступність посилання

ТОП новини

США запровадили санкції проти п’яти членів «Аль-Каїди»


Санкції «підкреслюють непохитну прихильність Сполучених Штатів боротьбі з фінансуванням «Аль-Каїди», заявили в Міністерстві фінансів США
Санкції «підкреслюють непохитну прихильність Сполучених Штатів боротьбі з фінансуванням «Аль-Каїди», заявили в Міністерстві фінансів США

Сполучені Штати запровадили санкції відносно п’яти прибічників «Аль-Каїди» з Туреччини, що надають екстремістському угрупованню фінансові послуги та допомогу в організації поїздок, повідомило Міністерство фінансів 16 вересня.

За словами директорки Управління з контролю за іноземними активами Андреа Ґакі, санкції «підкреслюють непохитну прихильність Сполучених Штатів боротьбі з фінансуванням «Аль-Каїди».

Читайте також: «Єдність – найбільша сила»: Байден звернувся до громадян США у 20-ті роковини терактів 11 вересня

«Ми продовжимо працювати з нашими зарубіжними партнерами, в тому числі Туреччину, щоб викривати і руйнувати мережі фінансової підтримки «Аль-Каїди», – додала вона.

До списку потрапив юрист єгипетського походження Маджд Салім, який мешкає в Туреччині. Міністерство фінансів дійшло висновку, що він є головним координатором деякої діяльності «Аль-Каїди» в Туреччині.

Під санкції також потрапили Мухаммад Наср ад-Дін аль-Газлані, єгипетський фінансовий кур’єр, який здійснював грошові перекази в підтримку «Аль-Кайди», і турецькі громадяни Нуреттін Мусліхан, Себраіл Гузель і Сонер Гурлейен.

11 вересня 2001 року. День жаху, який змінив світ (відео)
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:06:52 0:00
Встановлюйте новий застосунок Радіо Свобода на смартфони та планшети Apple і Android.

XS
SM
MD
LG