Доступність посилання

ТОП новини

РНБО підтримала стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України


За словами Уруського, стратегія визначає основи державного регулювання та шляхи забезпечення державної підтримки оборонного сектору економіки
За словами Уруського, стратегія визначає основи державного регулювання та шляхи забезпечення державної підтримки оборонного сектору економіки

Рада національної безпеки та оборони підтримала Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу, яку на засіданні 18 червня представив віцепрем’єр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

«Цей документ визначає конкретні кроки, які необхідно здійснити в структурі управління, системі планування, розвитку експортного потенціалу, а також кадрового потенціалу ОПК України до 2030 року. Серед пріоритетних напрямів та завдань – реорганізація підприємств-учасників ДК «Укроборонпром», підприємств Міноборони, Мінстратегпрому, Державного космічного агентства України та інших органів управління», – повідомляє пресслужба Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

За словами Уруського, стратегія визначає основи державного регулювання та шляхи забезпечення державної підтримки оборонного сектору економіки.

«Серед заходів державного протекціонізму - надання податкових пільг і звільнення від сплати ввізного мита та багато іншого. Крім того, згідно зі стратегією обсяг коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення розвитку ОПК, щороку має становити не менше ніж 0,5% ВВП», – мовиться у повідомленні.

На засіданні 18 серпня РНБО також ухвалила рішення про запровадження санкцій щодо осіб, пов’язаних з поширенням вірусу NotPetya. Також було анульовано ліцензії недобросовісних надрокористувачів.

XS
SM
MD
LG