Матчі збірної України у рамках кваліфікаційного турніру чемпіонату світу 2022 року перенесли зі Львова до Києва через погіршення епідемічної ситуації. Відповідне рішення ухвалив Виконавчий комітет Української асоціації футболу.
«Поєдинки з Фінляндією 28 березня та Казахстаном 31 березня синьо-жовті проведуть у Києві на НСК «Олімпійський», – мовиться у повідомленні.
Перед цими матчами у збірної України ще запланована виїзна гра проти збірної Франції 24 березня.
Червона зона. Кількість госпіталізацій на COVID-19 росте – фоторепортаж із лікарні на Житомирщині
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Напередодні, 16 березня, мер Львова Андрій Садовий повідомив, що у місті розгорнуть додаткові госпіталі для хворих на COVID-19.
За даними Ради національної безпеки та оборони, у Львівській області станом на 17 березня загалом виявили понад 89 тисяч випадків інфікування коронавірусом, зараз офіційно на COVID-19 хворіє близько 13 тисяч людей.
У Києві ж станом на сьогодні зафіксовано майже 150 тисяч випадків COVID-19, зараз хворіють понад 45 тисяч.