Доступність посилання

ТОП новини

Демократи в Конгресі США вимагають податкові документи Трампа


Звернення Річарда Ніла є лише частиною широкого наступу на Трампа, початого демократами в нижній палаті парламенту США

Голова Комітету державних доходів Палати представників Конгресу США демократ Річард Ніл звернувся з офіційним запитом до Податкового управління передати йому особисті й корпоративні податкові декларації Дональда Трампа за останні шість років.

Білий дім, ймовірно, спробує в судовому порядку перешкодити передачі документів, оскільки, як зауважив сам президент США, його податкові декларації зараз проходять аудиторську перевірку.

Читайте також: До Конгресу США внесено законопроект про стримання втручання Росії

Звернення Річарда Ніла є лише частиною широкого наступу на Трампа, початого демократами в нижній палаті парламенту США. Так, юридичний комітет вчора ж уповноважив свого голову вимагати від Міністерства юстиції оприлюднення в повному обсязі звіту спецпрокурора Роберта Мюллера про російський слід у президентській кампанії 2016 року.

Республіканці стверджують, що їхні противники перетворюють податковий кодекс на знаряддя політичної боротьби. Позиція республіканців зводиться до того, що всім американцям гарантована конфіденційність фінансової інформації, що міститься в їхніх податкових деклараціях.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG