Доступність посилання

ТОП новини

Електронний кабінет забудовника почав працювати – уряд


«Кабінет забдовника» передбачає автоматизовану реєстрацію та отримання дозвільних документів на будівництво

Розпочав роботу електронний кабінет забудовника, повідомляє 13 грудня Кабінет міністрів. Цей інструмент передбачає автоматизовані реєстрації та отримання дозвільних документів на будівництво.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук назвав запуск електронного кабінету одним із заходів по боротьбі з корупцією.

«Це – повністю автоматизовані послуги, які надаються миттєво і без участі чиновника. Наша команда робить усе, щоб в країні зникла корупція. І чим швидше переведемо державу в смартфон, тим менше буде корупції на побутовому рівні, а сервіси стануть якісніші», – наводить пресслужба слова Гончарука.

Запуск кабінету запланований у кілька етапів. На першому мають бути автоматизовані послуги з отримання документів на будівництво об’єктів класі СС1 – житлові та промислові будівлі до чотирьох поверхів.

«На наступному етапі, вже за декілька місяців будуть доступними онлайн-послуги також стосовно об’єктів, що за класом належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками», – йдеться в заяві уряду.

Під час презентації проєкту міністерка розвитку громад і територій Альона Бабак анонсувала, що «велика кількість» інструментів автоматизації регулювання будівництва в категоріяї СС2 та СС3 має запрацювати з листопада 2020 року.​

Читайте також: Міністр Альона Бабак про холодні батареї, ОСББ, об’єднання громад і справу Садового​

В інтерв’ю Радіо Свобода 30 листопада 2019 року Бабак анонсувала запуск електронного «кабінета забудовника» на початок грудня.

Раніше запуск «кабінету забудовника» в грудні 2019 року анонсував також міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» набуває чинності з 1 грудня 2019 року. Водночас норма про електронний кабінет набуде чинності не пізніше 1 січня 2020 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG