Доступність посилання

ТОП новини
26 січня 2021, Київ 14:11

Рада розблокувала закон, який скасовує «зелений тариф» для побутових наземних сонячних панелей


25 квітня Рада ухвалила законопроект про «зелений тариф» разом із правкою, яка передбачає, що домашні сонячні електростанції можуть розміщувати сонячні панелі тільки на дахах та фасадах будівель

Верховна Рада дозволила голові парламенту Андрію Парубій підписати закон, який скасовує «зелений тариф» для розташованих на прибудинкових територіях побутових сонячних електростанцій.

Народні депутати Вікторія Войціцька, Аркадій Корнацький та Юрій Левченко своїми проектами постанови пропонували скасувати рішення Ради від 25 квітня про прийняття в цілому закону про зміни до деяких законів щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел. Жодна з їхніх пропозицій не набрала необхідної кількості голосів.

Читайте також: Захист споживачів чи великих компаній: навіщо обмежувати наземні сонячні панелі?

25 квітня Рада ухвалила законопроект про «зелений тариф» разом із правкою, яка передбачає, що домашні сонячні електростанції можуть розміщувати сонячні панелі тільки на дахах та фасадах будівель.

Згідно з редакцією законопроекту на сайті парламенту, «зелений тариф» передбачений для електричної енергії, виробленої споживачами за допомогою сонячних панелей «за умови їх розташування на дахах та/або фасадах капітальних будівель, споруд, встановлюється єдиним для всіх споживачів».

Ця поправка зазнала критики низки представників енергетичної галузі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG