Доступність посилання

ТОП новини

Уряд створив комісію з питань вищого корпусу державної служби


©Shutterstock

Кабінет міністрів України створив комісію з питань вищого корпусу державної служби та затвердив її персональний склад. Про це йдеться у розпорядженні № 490-р від 13 липня, яке опубліковане на Урядовому порталі.

Як зазначається у пояснювальній записці до документу, основною метою діяльності комісії є «виключення корупційних ризиків, сприяння формуванню професійного і кваліфікованого вищого корпусу державної служби, а також гарантування реалізації громадянами України права рівного доступу до державної служби, захисту їхніх законних прав у сфері державної служби».

До складу комісії, зокрема, увійшли керівник Головного департаменту регіональної та кадрової політики Адміністрації президента України (за згодою), голова Державного агентства з питань електронного урядування, голова Нацдержслужби, голова Національного агентства з питань запобігання корупції.

У грудні минулого року Верховна Рада проголосувала за нову редакцію закону про державну службу. Закон передбачає скорочення кількості державних службовців в Україні приблизно на 30%, усі вони обиратимуться на конкурсній основі. Новий закон про держслужбу набув чинності 1 травня 2016 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG