Доступність посилання

ТОП новини

Росія оскаржує відсторонення паралімпійців від Паралімпіади у Ріо


Паралімпійський комітет Росії 26 серпня подав до Швейцарського федерального суду скаргу на рішення Спортивного арбітражного суду про відсторонення російських паралімпійців від цьогорічних літніх Паралімпійських ігор у бразильському Ріо-де-Жанейро.

«Апеляція розглядатиметься у суді Швейцарії», – сказав президент Паралімпійського комітету Росії Володимир Лукін, якого цитує російське агентство «Інтерфакс».

Спортивний арбітражний суд у швейцарській Лозанні 23 серпня відхилив скаргу Росії на рішення про заборону російським спортсменам брати участь у літніх Паралімпійських іграх, які відбудеться у Ріо-де-Жанейро з 7 по 18 вересня.

Таким чином, суд залишив у силі рішення Міжнародного паралімпійського комітету, який заборонив участь російських паралімпійців через допінговий скандалу Росії. Суд визнав, що МПК не порушував процедурних правил при ухваленні рішення, і воно відповідає обставинам.

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв назвав «цинічною» відмову Спортивного арбітражного суду щодо допуску до Ігор у Ріо-де-Жанейро російських паралімпійців і побачив у цьому бажання усунути сильного суперника.

Президент Росії Володимир Путін розкритикував рішення Міжнародного паралімпійського комітету про відсторонення від участі у змаганнях російської збірної і заявив, що Росія проведе для своїх паралімпійців окремі змагання.

У липні WADA опублікувало доповідь про масове застосування заборонених препаратів у російському спорті.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG