Доступність посилання

ТОП новини

В Узбекистані диктор оприлюднив звернення президента до Дня незалежності


Чільні представники керівництва Узбекистану, але без президента, кладуть вінки до пам’ятника Незалежності, Ташкент, 31 серпня 2016 року

В Узбекистані, де святкують День незалежності в обмеженому обсязі, диктор державного телебачення оприлюднив звернення з нагоди свята від імені президента Іслама Карімова, з яким традиційно виступав раніше сам голова держави.

Урочистості у столиці Ташкенті – офіційні заходи 31 серпня і програма народних гулянь 1 вересня – були скорочені без офіційного повідомлення причин після повідомлень дочки президента про його інсульт.

Вілкрив святкування 25-ї річниці проголошення незалежності Узбекистану від СРСР прем’єр-міністр Шавкат Мірзіяєв.

А дочка президента Лола Карімова-Тілляєва у соцмережах висловила подяку громадськості за «добрі й щирі слова підтримки і побажання швидкого видужання» президентові, які, за її словами, «допомагають його зціленню».

Напередодні дочка Карімова повідомляла, що її батько пережив крововилив у мозок і перебуває в реанімації у стабільному стані.

У понеділок одне з агентств заявило про смерть 78-річного Іслама Карімова й надрукувало некролог, але при цьому не послалося ні на які джерела.

Ця заява була заперечена в повідомленнях кількох російських агентств, які послалися на свої джерела, «наближені» до влади Узбекистану чи адміністрації президента країни.

Офіційно влада Узбекистану досі нічого не повідомляє про його стан.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG