Доступність посилання

ТОП новини

У календарі МВФ на листопад поки що немає питання про виділення нового траншу Україні


Міжнародний валютний фонд наразі не вніс до свого календаря у листопаді питання про виділення Україні наступного траншу кредиту. Про це йдеться в даних календаря ради директорів МВФ.

Календар розписаний до початку грудня. Зокрема 23 листопада, МВФ планує розглянути питання співпраці з Фінляндією. 1 грудня на раді директорів фонду розглянуть питання ролі МВФ у стійкості малих держав перед стихійними лихами і змінами клімату.

Водночас на сайті МВФ вказано, що це попередній план роботи, і до календаря можуть бути внесені зміни. За повідомленням, план кожної зустрічі остаточно узгоджується за день до її проведення.

Місія МВФ, що працювала в Україні з 3 по 17 листопада, закликала українську владу ухвалити погоджений із програмою співпраці держбюджет на 2017 рік. Також місія заявила, що українській владі потрібно більше часу для виконання нинішнього етапу програми співпраці.

У Нацбанку України раніше заявляли, що розраховують отримати четвертий транш Міжнародного валютного фонду в 1,3 мільярда доларів до кінця року.

У жовтні в МВФ повідомили, що в разі успішної реалізації програми розширеного фінансування між Україною та Міжнародним валютним фондом, для чого необхідно виконати низку умов, Київ може отримати від МВФ 1,3 мільярда доларів у 2016 році і майже 5,4 мільярда доларів у 2017 році. Виділення коштів планується щоквартально за підсумками виконання критеріїв ефективності.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG