Доступність посилання

ТОП новини

В ООН заявляють про розстріли сирійськими військовими цивільних в Алеппо


Дим над підконтрольною повстанцям частиною Алеппо, Сирія, 12 грудня 2016 року
Дим над підконтрольною повстанцям частиною Алеппо, Сирія, 12 грудня 2016 року

В ООН заявляють про отримання повідомлень, що урядові сили у Сирії вдираються у будинки у східній частині Алеппо і розстрілюють цивільних.

13 грудня в офісі ООН з прав людини повідомили, що мають свідчення, що у чотирьох районах міста були вбиті 82 цивільних, серед яких 11 жінок і 13 дітей.

Речник комісара ООН з прав людини Руперт Колвілл зазначив, що злочини були вчинені упродовж останніх днів, додавши, що вбитих може бути набагато більше.

Повстанці, які утримували східну частину Алеппо упродовж останніх чотирьох років, наразі втратили контроль майже над всією територією.

12 грудня радник ООН з гуманітарних питань Ян Еґеланд заявив про «звірства», вчинені у східному Алеппо сирійськими урядовими військами, які витіснили повстанців із міста.

Росія заявляє про гуманне ставлення урядових сил Сирії не лише до цивільного населення Алеппо, але й до антиурядових повстанців.

З 2012 року Алеппо було розділене між сирійськими урядовими військами, які контролювали західну частину міста, і повстанськими групами, під контролем яких була східна його частина.

Повстанці втратили зайняту територію під час наступу сирійських військ за підтримки російської авіації.

XS
SM
MD
LG