Доступність посилання

ТОП новини

Дніпропетровщина: більшість обраних голів громад представляють «Солідарність» – партійці


(ілюстраційне фото)
(ілюстраційне фото)

Переважна більшість кандидатів, обраних головами громад на Дніпропетровщині під час місцевих виборів 18 грудня, є представниками партії «Солідарність» – БПП» або такими, хто балотувались за підтримки цієї політичної сили. Про це 19 грудня заявили в Дніпропетровській обласній організації партії.

За даними партії, за попередніми підрахунками голосів, у із 15-ти новостворених об’єднаних громад у 5-ти перемогу отримали члени партії «Солідарність» – БПП», ще у 9-ти перемогли кандидати, що балотувалися за підтримки партії.

«Найбільшу підтримку отримали кандидати на посаду голови Новопавлівської ОТГ (Інна Кондратюк отримала 93% голосів), Покровської ОТГ (Світлана Спажева – 93,7% голосів), Варварівської ОТГ (Віктор Чепурний – 81% голосів), Томаківської ОТГ (Іван Калашник – 82%). Переважна більшість переможців в інших ОТГ отримали понад 60% голосів», – заявили в прес-службі обласної організації партії.

«Перемога кандидатів, яких підтримала БПП, дає широкі можливості для подальшого розвитку громади», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради, член центральної ради партії Гліб Пригунов.

В облорганізації партії також повідомили, що більшість кандидатів, які одержали перемогу на виборах на Дніпропетровщині, раніше обіймали посади голів селищних та сільських рад.

Водночас один із лідерів партії «Опозиційний блок», народний депутат України Олександр Вілкул у понеділок зробив заяву, що у місцевих радах України, де відбулись вибори, близько 40% будуть представлені однодумцями «Опозиційного блоку». Він не уточнив, чи є це члени партії, чи люди, підтримувані партією.

За даними з облдержадміністрації, явка виборців на Дніпропетровщині в неділю склала 40,4%.

Водночас офіційних даних про результати на сайті ЦВК про це поки немає.

18 грудня у Дніпропетровській області відбулись вибори у 15 об’єднаних територіальних громадах – Васильківській, Новопавлівській, Чкаловській, Покровській, Великомихайлівській, Маломихайлівській, Вишнівській, Лихівській, Софіївській, Роздорській, Томаківській, Царичанській, Гречаноподівській, Новолатівській та Варварівській.

XS
SM
MD
LG