Доступність посилання

ТОП новини
23 Січень 2019, Київ 04:49

У Дніпрі спортсмени встановили національний рекорд України з ходіння по мотузці між хмарочосами


Хлопці пройшли по стропі на висоті 26 поверху

У Дніпрі встановили рекорд України з ходіння по міцній мотузці (стропі) на висоті 88 метрів, передає кореспондент Радіо Свобода. Стропа була натягнута між дахами 26-типоверхових будинків.

Між будинками туди і назад пройшло двоє дніпровських спортсменів, представників Дніпровської асоціації екстремальних видів спорту – 28-річний Костянтин Карноза та 24-річний Станіслав Панюта. За словами юнаків, екстремальним спортом вони займаються по 4-5 років.

«Коли перебуваєш на стропі, у тебе такий стан… Це можна описати як сукупність самоконтролю і відсутність контролю над конкретними рухами. Це – як їзда на велосипеді: їдеш, не замислюючись над рухами. Звісно, відчуваєш, що перебуваєш у незвичній обстановці. Щосекунди щось змінюється, змінюється сонце, вітер, а ти постійно підлаштовуєшся», – сказав Костянтин Карноза.

За словами спортсменів, наважуючись на становлення рекорду, вони мали на меті не тільки довести самим собі свої сили й можливості, а й сприяти популяризації занять спортом і здорового способу життя серед молоді.

Рекорд зареєстрували представники «Книги рекордів України», вони вручили відповідний сертифікат спортсменам.

Cертифікат «Книги рекордів України»
Cертифікат «Книги рекордів України»

За словами представниці «Книги» Лани Ветрової, уперше схожий рекорд в Україні був встановлений минулого року й теж у Дніпрі. У 2016 році екстремали ходили на висоті 17-го поверху.

Встановлення рекорду супроводжувалось показовими стрибками з висоти на мотузці.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG