Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 16:32

Прем’єр-міністр України розпочав офіційний візит до Ізраїлю


Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розпочав 15 травня офіційний візит до Ізраїлю, повідомила урядова прес-служба.

«Голова уряду проведе низку переговорів з лідерами держави та представниками бізнесу, серед ключових тем – запровадження в Україні передового ізраїльського досвіду в сфері агровиробництва та реформи системи охорони здоров’я, налагодження співпраці у галузі високих технологій», – ідеться в повідомленні.

Під час візиту передбачені зустрічі Гройсмана з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу, президентом Реувеном Рівлином та спікером Кнесету Юелем Едельштейном. Також прем’єр-міністр України зустрінеться з міністром сільського господарства Урі Аріелєм та відвідає Науково-дослідний центр Міністерства сільського господарства та розвитку сільських території «Волкані».

За результатами переговорів передбачається підписати двосторонні документи. Крім того, запланована зустріч Гройсмана з діловими колами, керівництвом центру «Тева» та керівниками провідних ізраїльських компаній у сфері біомедичної інженерії та представниками української громади Ізраїлю.

Візит Гройсмана до Ізраїлю планувався ще наприкінці 2016 року, але тоді прем’єр-міністр України переніс цей візит. «Нову дату візиту буде визначено пізніше», – повідомляв речник прем’єра Дмитро Столярчук.

Перед тим у ЗМІ з’явилася інформація про те, що прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу скасував візит свого українського колеги Володимира Гройсмана до Ізраїлю. Повідомлялося, що скасування поїздки пов’язане із ситуацією довкола голосування у Раді безпеки ООН за резолюцію щодо ізраїльських поселень.

З 15 членів Ради безпеки ООН 14, включно з Україною, проголосували за резолюцію із закликом до Ізраїлю припинити будівництво поселень на окупованих палестинських територіях. США утрималися під час голосування і не скористалися правом вето. Нетаньягу назвав утримання під час голосування США в ООН «ганебною антиізраїльською засідкою», а резолюцію – «божевільною».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG