Доступність посилання

ТОП новини

Міграційна служба: ситуація з оформленням біометричних паспортів є контрольованою


Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк заявляє, що, попри ажіотаж, ситуація з оформленням біометричних паспортів є повністю контрольованою.

Він зазначив, що продовжується співпраця з Центрами надання адміністративних послуг, кількість ЦНАП, які розпочинають оформлення біометричних паспортів, зростає, тому проблему черг найближчим часом буде щонайменше суттєво полегшено.

За словами Соколюка, після остаточного ухвалення рішення ЄС кількість оформлюваних щодня біометричних паспортів зросла з 14 до 19 тисяч.

Біометричні паспорти для виїзду за кордон запроваджені в Україні у січні 2015 року, на сьогодні оформлено вже майже 3,5 мільйона документів.

Рада міністрів Євросоюзу 11 травня ухвалила остаточне рішення про надання Україні безвізового режиму. 17 травня відбулася церемонія підписання вказаного рішення, після цього законодавчий акт має бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС і фактично безвіз набере чинності орієнтовно 11 червня.

Угода про лібералізацію візового режиму поширюватиметься на всі країни ЄС, окрім Великої Британії та Ірландії, а також діятиме в країнах шенгенського простору, що не входять у ЄС: Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейні та Швейцарії. Для безвізових поїздок громадянам України необхідно отримати біометричний паспорт.

XS
SM
MD
LG