Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 13:04

Тіллерсон: США жалкують через витік інформації щодо нападу в Манчестері


Рекс Тіллерсон (Л) і Боріс Джонсон, Лондон, 26 травня 2017 року

Державний секретар США Рекс Тіллерсон заявляє, що Вашингтон бере на себе «повну відповідальність» за витік інформації щодо розслідування нападу в Манчестері.

26 травня, під час візиту до Лондона і зустрічі з головою МЗС Великої Британії Борісом Джонсоном, Тіллерсон висловив жаль у зв’язку з публікацією у США відомостей, отриманих від британських спецслужб.

У перші дні розслідування нападу британська сторона конфіденційно поділилася інформацією з американськими колегами.

За словами Рекса Тіллерсона, президент США Дональд Трамп різко засудив факт витоку секретних відомостей і закликав до негайного розслідування інциденту.

Після виявлення витоку інформації британська поліція тимчасово перервала передачу американським спецслужбамм секретних відомостей. Уряд Великої Британії заявив про відповідальність Вашингтона за цей інцидент. Невдовзі обмін інформацією був відновлений. Це сталося після того, як керівництво британської контррозвідки заявило про отримання «твердих гарантій» від США.

Відновлення обміну розвідувальними даними почалося після того, як 26 травня британська поліція заарештувала ще одну, вже десяту, людину в передмісті Манчестера в справі про розслідування вибуху, через який загинули 22 людини і близько 60 були поранені.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG