Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 02:05

Росія: в Усманова заявили, що видаляти весь фільм «Він вам не Дімон» не треба


Олексій Навальний (п) розмовляє із адвокатом Алішера Усманова Генріхом Падвою на засіданні суду в Москві, 30 травня 2017 року

Представники російського мільярдера Алішера Усманова заявили, що опозиціонер Олексій Навальний зобов’язаний видалити лише фрагменти розслідування «Він вам не Дімон», а не весь фільм. За словами адвокатів бізнесмена, саме таке рішення 31 травня ухвалив Люблінський суд столиці Росії Москви. Вони відзначили, що видаленню підлягають ті фрагменти, які паплюжать Усманова, повідомляє видання «Медуза».

Фонд боротьби з корупцією Навального в березні 2017 опублікував розслідування про незадекларовану нерухомість голови уряду Росії Дмитра Медведєва. У розслідуванні, зокрема, стверджується, що Усманов як хабар передав підконтрольним прем’єр-міністру Росії структурам садибу вартістю близько 5 мільярдів рублів.

У травні Усманов подав до суду на Навального. 31 травня позов бізнесмена був задоволений.

ЗМІ повідомляли, що суддя, оголошуючи своє рішення, зобов’язала опозиціонера повністю видалити розслідування «Він вам не Дімон». ФБК намір оскаржити рішення суду. Сам Навальний заявив, що він не буде видаляти фільм. «Це виключається повністю», – заявив політик.

Текст рішення за позовом Усманова суд повинен передати сторонам протягом п’яти днів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG