Доступність посилання

23 Березень 2018, Київ 19:15

Росія: лідера «Християнської держави» допитали як свідка – ЗМІ


Голова руху «Християнська держава» Олександр Калінін

У Росії голову руху «Християнська держава – Свята Русь» Олександра Калініна допитали як свідка у справі про підпал машин біля офісу адвоката режисера Олексія Учителя Костянтина Добриніна у Москві. Російська агенція ТАСС з посиланням на джерела повідомляє, що Калінін не є затриманим.

Раніше повідомлялося, що під час обшуку у будинку у Калініна знайшли листівку «За Матильду – горіти».

У справі про підпал автомобіля Добриніна затримали трьох осіб у Москві і Липецької області. У них також знайшли подібні листівки і ємності з горючою сумішшю. Так звані «православні активісти» дзвонили у кінотеатр у Владивостоці і повідомляли про бомбу.

Олександр Калінін пов’язує повідомлення про мінування об’єктів по всій Росії з протестами проти показу фільму «Матильда».

Перший у Росії показ «Матильди» відбувся у кінотеатрі «Черемушки» у Владивостоці 11 вересня. Саме сюди, за словами джерела агенції «РИА Новости», і надійшов дзвінок від затриманих «православних активістів».

Кампанію проти показу «Матильди» очолює колишній прокурор анексованого Криму, депутат російської Держдуми Наталія Поклонська. Вона стверджує, що картина про стосунки майбутнього імператора Миколи II і балерини Матильди Кшесинської нібито ображає почуття вірян. Від показу фільму вже відмовилися десятки кінотеатрів по всій Росії. Їхнє керівництво пояснило це рішення погрозами.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG