Доступність посилання

ТОП новини
20 Лютий 2019, Київ 21:20

Порошенко: двері НАТО мають бути відкритими для України


Президент України Петро Порошенко і прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо (праворуч). Торонто, 22 вересня 2017 року

Президент Петро Порошенко і прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо обговорили проведення реформ в Україні, зокрема приведення українських Збройних сил до стандартів НАТО.

«Прем'єр-міністр та я обговорили прагнення України до НАТО та нашу роботу щодо забезпечення повної відповідності Збройних сил України стандартам Альянсу. Я хочу ще раз підтвердити – двері Альянсу повинні бути відкритими для України», – заявив Порошенко за підсумками переговорів із Трюдо в Торонто 22 вересня.

За словами Порошенка, українська сторона очікує призначення спеціального посланника Канади з питань реформ в Україні.

Джастін Трюдо, своєю чергою, зазначив, що канадська сторона надає підтримку у здійснені реформ в Україні. «Реформи, які Україна проводить, зокрема у минулому році за надзвичайно важких умов. Економічне зростання має продовжуватись і воно продовжується. Це дуже важкі рішення, які повинні ухвалюватись в Україні. І Канада в цьому плані докладає всіх зусиль, щоб бути завжди з Україною і надавати підтримку», – зазначив він.

Президент України Петро Порошенко у Торонто зустрівся з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Після цього відбулися українсько-канадські переговори у розширеному форматі.

Порошенко пробуде у Канаді до 23 вересня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG