Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 15:47

Луценко прогнозує допит Муженка у справі про пожежу на складах у Калинівці


Пожежа на складах у Калинівці, Вінниччина, 27 вересня 2017 року

Генеральний прокурор України Юрій Луценко прогнозує допит начальника Генерального штабу Збройних сил Віктора Муженка у справі про пожежу на складах боєприпасів Міністерства оборони в Калинівці Вінницької області.

«Думаю, допит Муженка з цього питання теж буде, але це визначає сам слідчий», – заявив генпрокурор 9 жовтня в Києві.

Як повідомив Луценко, наразі, крім версії терактів на складах у Калинівці, слідство розглядає версію злочинної недбалості посадових осіб.

«У нас ще є одна версія, яку ми маємо перевірити. Бо, крім терактів, в нас є факти злочинної недбалості. Тепер ми хочемо перевірити достеменно, хто має відповісти за колосальні втрати озброєння», – сказав Луценко.

За словами генпрокурора, слідство встановило відсутність порушень з боку Міністерства фінансів України при виділенні коштів для бази.

Муженко раніше відкинув звинувачення супротивників у бездіяльності під час подій у Калинівці.

Пожежа і вибухи на складах боєприпасів біля Калинівки почалися ввечері 26 вересня. Через це з Калинівки і прилеглих сіл евакуювали понад 30 тисяч людей, були травмовані дві людини, яких госпіталізували до медичних закладів. Пожежу цього разу, на відміну від попередніх таких інцидентів, швидко локалізували і загасили, і вже на вечір 28 вересня майже всі евакуйовані змогли повернутися додому.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що в ГПУ не виключають можливості диверсії як причини пожежі і вибухів боєприпасів на арсеналі, зокрема, можливості того, що там був закладений детонатор.

Військова прокуратура Центрального регіону України розслідує справу про вибухи за статтею «диверсія».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG