Доступність посилання

ТОП новини

Південна Корея: унаслідок землетрусу 57 людей травмовані


Пошкоджена машина унаслідок землетрусу в місті Пхохан, Південна Корея, 15 листопада 2017 року

У Південній Кореї 57 людей травмовані унаслідок землетрусу магнітудою 5,4 бала, який стався 15 листопада на південному сході країни, повідомляє місцева влада, зазначаючи, що даних про загиблих немає.

Згідно з інформацією Міністерства внутрішніх справ та безпеки Південної Кореї, землетрус, який відчувався на всій території країни, зокрема в столиці Сеулі, пошкодив майже 1100 будинків і понад 100 шкіл.

Також пошкоджені дороги, громадські та військові об’єкти. 1536 людей були змушені покинути свої будинки.

За даними південно-корейського метеорологічного відомства, епіцентр землетрусу розташовувався під портовим містом Пхохан на південному сході країни. Геологічна служба США, зі свого боку, повідомляє, що епіцентр був розташований у 9 кілометрах на північний захід від Пхохана.

Це другий за силою землетрус у Південній Кореї з 1978 року, коли місцева влада почала офіційно проводити моніторинг підземних поштовхів. Найсильніший землетрус був зафіксований у Південній Кореї у вересні 2016 року. Сила підземних поштовхів тоді становила 5,8 бала, його епіцентр був розташований біля стародавнього міста Кьонджу, що поблизу Пхохана. Тоді жертв не було.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG