Доступність посилання

ТОП новини
17 Липень 2019, Київ 05:49

Позиції ЗСУ і бойовиків розміщені небезпечно близько до Донецької фільтрувальної станції – ОБСЄ


Донецька фільтрувальна станція

Позиції Збройних сил України та підтримуваних Росією бойовиків угруповання «ДНР» розташовані небезпечно близько до Донецької фільтрувальної станції, заявив перший заступник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Гуґ після відвідин Донецької та Верхньокаміуської фільтрувальних станцій.

«Позиції ЗСУ знаходяться на відстані 170 метрів від цієї інфраструктури (Донецької фільтрувальної станції – ред.), позиції збройних сил «ДНР» знаходяться на відстані 300-400 метрів. Це дуже близька відстань. Це рецепт для катастрофи», – сказав Гуґ, зазначивши, що на об’єктах зберігаються хімікати.

Він додав, що працівники станцій зможуть безпечно виконувати свої обов’язки лише, якщо сторони відведуть важке озброєння на безпечну відстань.

Донецька фільтрувальна станція розташована фактично на лінії контакту між окупованою Ясинуватою і вільною Авдіївкою у так званій «сірій зоні», яку не контролює жодна зі сторін. В обстрілах ДФС сторони конфлікту звинувачують одна одну і заперечують свою вину.

ДФС забезпечує питною водою і вільну Авдіївку, і окуповані Ясинувату, Ясинуватський район і частину Донецька.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG