Доступність посилання

ТОП новини
25 Квітень 2019, Київ 19:41

Князєв: особи вбивць журналіста Павла Шеремета не встановлені


Прощання з Павлом Шереметом в Українському домі в Києві, 22 липня 2016 року

Особи вбивць журналіста Павла Шеремета не встановлені, заявив голова Національної поліції України Сергій Князєв 26 грудня в Києві.

«На жаль, особи, які скоїли вбивство Шеремета, не встановлені», – сказав Князєв.

Він додав, що судові рішення засекречені не лише в цій справі, а й в інших. За словами Князєва, це зробили, «щоб правопорушники не розуміли, якими шляхами йде слідство».

Шеремет був убитий 20 липня 2016 року в центрі Києва внаслідок підриву автомобіля. Українська влада кваліфікує загибель журналіста як умисне вбивство. До цього часу офіційного підозрюваного у розслідуванні вбивства Шеремета немає.

Раніше правоохоронці вже заявляли, що до роботи над справою залучали міжнародні служби ФБР і Інтерпол, але про результати їхньої роботи не повідомляли.

12 липня міжнародна організація «Комітет захисту журналістів» у своєму звіті розкритикувала розслідування вбивства Шеремета і заявила, що воно викликає більше запитань, ніж відповідей, через майже рік після вбивства.

Павло Шеремет – білоруський, російський і український журналіст телебачення, радіо і періодичних видань, у 1990-х – 2000-х роках керівник відділу спеціальних інформаційних проектів російського телеканалу ОРТ, згодом – «Першого каналу». Останні п’ять років жив у Києві, працював в інтернет-виданні «Українська правда», а також на радіо «Вєсті».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG