Доступність посилання

ТОП новини

Суд оштрафував директора НАБУ Ситника через ненадання документів НАЗК


Артем Ситник

Солом’янський районний суд Києва оштрафував директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника на 1700 гривень за ненадання документів, запитуваних Національним агентством із запобігання корупції (НАЗК). Про це Радіо Свобода повідомила речниця суду Яна Квітченко.

«Суд визнав Ситника винним і оштрафував на 1700 гривень», – повідомила вона.

Це рішення може бути оскарженим в апеляційній інстанції.

У НАБУ наразі це рішення суду не коментують.

Національне агентство з питань запобігання корупції 13 листопада 2017 направило до Солом’янського райсуду Києва протокол стосовно директора Артема Ситника, у діях якого агентство вбачає адміністративне порушення.

За даними НАЗК , протокол було складено через «невиконання законних вимог» – Артем Ситник відмовив НАЗК у наданні у визначені законодавством терміни «копії документів та інформації, а також надав їх не в повному обсязі, чим учинив адміністративне правопорушення.

Водночас у НАБУ стверджували, що у визначені законом терміни надали відповідь на запит НАЗК і надіслали копії всіх запитуваних документів, також роз’яснили відсутність конфлікту інтересів у описаному НАЗК випадку. Сам Ситник не виключає можливість здійснення тиску на нього і його відомство через антикорупційну діяльність.

НАБУ розслідує кримінальні корупційні правопорушення, підслідними бюро є найвищі посадові особи.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG