Доступність посилання

ТОП новини
23 Березень 2019, Київ 22:26

У 205 школах Києва навчальний процес досі припинений через грип – КМДА


У 205 школах Києва навчальний процес досі припинений, повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

«У столиці ще й досі припинено навчальний процес у 205 школах повністю та у 28 – покласово. Найбільша кількість відсутніх через захворюваність на грип і ГРВІ спостерігається у Шевченківському (закрито 35 шкіл) та Солом’янському (закрито 28 шкіл) районах. Найменша кількість шкіл, де припинено навчальний процес, у Дніпровському районі (закрито три школи повністю та сім покласово)», – цитує слова Поворозника прес-служба КМДА у Facebook.

Він додав, що в 73 школах освітній процес відновили повністю, ще в шести – покласово.

19 лютого Поворозник повідомив, що в Києві за сьомий тиждень епідемічного сезону зареєстровано 27 638 хворих на грип та ГРВІ. Порівняно з попереднім тижнем, спостерігається зростання захворюваності на 6,5 відсотка. Водночас показник захворюваності на грип та ГРВІ в Києві нижчий від епідемічного порогу на 13 відсотків.

Грип – це гостре респіраторне захворювання, яке викликається вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або близький контакт. Лікарі зауважують, що організм людини з віком має все меншу здатність самостійно справлятися із захворюваннями, тому рекомендується зробити щеплення від грипу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG