Доступність посилання

ТОП новини

Радіо Свобода змінює формат мовлення на радіо


З 1 березня Радіо Свобода зупиняє підготовку радіопрограм «Свобода Сьогодні», «Європа на Зв’язку», «Право на Дію» та «Історична Свобода». Як повідомляє редакція, ця зміна пов’язана з новою концепцією мовлення радіостанції «Радіо НВ», яка після зміни власника з березня починає нову сітку мовлення. Згадані програми виходили на хвилях Радіо «Ера ФМ», так станція називалася раніше, ввечері в будні дні.

Водночас на «Радіо НВ» з середини березня планується поява радіопрограм Радіо Свобода «Свобода за Тиждень» і «Свобода в Деталях», які будуть виходити на вихідні.

У лютому 2018 року «Радіо НВ», що входить до медіахолдингу «Новое Время», отримало ліцензію на мовлення в 40 містах України. Власником нової радіостанції є компанія Dragon Capital, яка у вересні 2017 року придбала «Радіо Ера ФМ».

Українська редакція Радіо Свобода була створена 1954 року. Серед її партнерів – Українське радіо, де щодня виходить програма «Ваша Свобода». Радіо Свобода також готує спеціальні ефіри для жителів окупованого Криму і Донбасу. Крім радіо, редакція також активно працює в онлайні та готує телевізійні програми, зокрема «Схеми», «Донбас.Реалії», «Крим.Реалії», «Завтра» та «#ВУкраїні».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG