Паралімпійські ігри: українці за день вибороли 3 нагороди, зокрема «золоту»

Ігор Рептюх
Ігор Рептюх

Українських паралімпієць Ігор Рептюх виборов для України третє «золото» в лижній гонці на 20 кілометрів на XІІ зимових Паралімпійських іграх, які тривають у Пхьончхані. Спортсмен пройшов дистанцію за 44 хвилини 52,4 секунди. Це вже друга для спортсмена нагорода на цих змаганнях – попередня –бронзова в біатлонному спринті.

Крім того, у ході третього дня змагань українка Оксана Шишкова завоювала «срібло» у лижних гонках на 15 кілометрів (з вадами зору). Раніше Шишкова здобула «бронзу» у біатлонному спринті.

На дистанції 15 кілометрів (стоячи) третє призове місце виборола Людмила Ляшенко, яка також перед цим фінішувала третьою у біатлоні (6 кілометрів).

Збірна України вже здобула 6 нагород: 2 золоті, 1 срібну та 3 бронзові. І зараз знаходяться на 5-й позиції у турнірній таблиці.