Доступність посилання

ТОП новини

Путін на «Камазі» проїхався Керченським мостом


Президент Росії Володимир Путін на «Камазі» проїхався Керченським мостом в окупований Крим із сусідньої Росії, 15 травня 2018 року

Президент Росії Володимир Путін проїхався споруджуваним мостом через Керченську протоку з Росії до Криму на «Камазі». 15 травня Путін бере участь у відкритті автодорожньої частини мосту.

Путін привітав будівельників споруди, які зустріли його на мосту, після чого сів в один із вантажних автомобілів, які вишикувалися на мосту.

Після цього вантажівки з російськими прапорами рушили Керченським мостом із Росії у бік анексованого Криму.

Читайте також: В очікуванні диверсантів: скільки коштує охорона мосту через Керченську протоку

Спілкуючись із будівельниками, російський президент заявив, що роботи з будівництва споруди будуть продовжені. «Перша лінійка – найважливіша, не сумніваюся, що все у вас вийде і восени (відкриють – ред.) вантажну, а через рік – залізничну», – сказав Путін.

Автомобільний рух Керченським мостом планують відкрити в 5:30 ранку 16 травня.

Російський уряд змістив на 1 грудня 2019 року терміни держконтракту на виконання робіт, пов’язаних із забезпеченням транспортної безпеки Керченського мосту.

Про необхідність побудувати перехід через Керченську протоку президент Росії Володимир Путін заявив відразу ж після анексії Криму – в березні 2014 року. Побудувати міст обіцяли до 2018 року, здати в експлуатацію – влітку 2019 року.

Українська сторона вийшла з укладеного 2013 року владою президента Віктора Януковича договору з Росією про будівництво мосту після окупації Криму Росією 2014 року.

Раніше в Мінінфраструктури заявили, що готують список санкцій для компаній – будівельників Керченського мосту.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG