Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 10:20

У Металургійному районі Кривого Рогу не звучала пісня речниці МЗС Росії – райрада


У Металургійному районі Кривого Рогу на заходах 9 травня не звучала пісня «Верните память», яка написана офіційною представницею МЗС Росії Марією Захаровою та присвячена російським солдатам в Сирії. Про це йдеться у відповіді Металургійної районної ради на інформаційний запит Радіо Свобода, отриманій 18 травня.

Згідно з документом, підписаним головою райради Геннадієм Шаповаловим, усі пісні, які пролунали на заході, були винятково українською мовою.

«Були використані пісні з репертуару та на тексти наших співвітчизників, виконані винятково державною мовою, спрямовані на патріотичне виховання», – йдеться у відповіді.

За даними райради, зокрема, прозвучала авторська пісня криворізького поета Віталія Безносенка, який категорично заперечує її «зв’язок з російськими солдатами в Сирії». У райраді також посилаються на слова Віталія Безносенка про те, що його пісня – авторська, і про переклад тексту представника МЗС Росії Марії Захарової не йдеться.

Місцеві ЗМІ повідомляли, що в Металургійному районі Кривого Рогу на заходах 9 травня пролунала пісня «Верните память», присвячена російським солдатам в Сирії, перекладена з російської мови на українську. Інформація про це була поширена і на офіційному сайті мерії.

Крім того, пісня була виконана в Центрально-Міському районі. На заході був присутній мер міста, посадовці, ветерани, школярі. Пізніше в Центрально-Міській районній раді Радіо Свобода пояснили, що програму складали, «враховуючи тематику заходу».

Служба безпеки України заявила, що організатори урочистостей не знали про походження пісні.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG