Доступність посилання

ТОП новини

Росія: учасників Pussy Riot знову затримали після 15 діб арешту


Одна з учасниць акції Вероніка Нікульшина у суді в Москві, 16 липня 2018 року
Одна з учасниць акції Вероніка Нікульшина у суді в Москві, 16 липня 2018 року

Російська поліція 30 липня затримала учасників російської панк-гурту Pussy Riot на виході зі спецприймальника, де вони відбували 15 діб арешту за акцію «Міліціонер вступає в гру» під час фінального матчу чемпіонату світу з футболу, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Вероніка Никульшина, Ольга Пахтусова і Ольга Курачева були затримані на виході із спецприймальника. За словами однієї з учасниць групи, їх звинувачують у порушенні порядку проведення публічного заходу.

Один учасників групи Петро Верзилов у своєму Twitter 30 липня також повідомив, що його відвезли до відділу поліції «Лужники», де залишать на ніч.

Охорона затримує учасників акції під час фіналу чемпіонату світу з футболу в Москві
Охорона затримує учасників акції під час фіналу чемпіонату світу з футболу в Москві

16 липня суд засудив Петра Верзилова, Вероніку Нікульшину, Ольгу Пахтусову і Ольгу Курачеву до 15 діб арешту за звинуваченням в грубому порушенні правил поведінки глядачів на спортивному заході. Активістам на три роки заборонили відвідувати змагання. 25 липня кожного з чотирьох учасників акції Pussy Riot оштрафували на півтори тисячі рублів за носіння поліцейської форми.

15 липня четверо учасників панк-групи Pussy Riot, одягнені в поліцейську форму, вибігли на поле під час фінального матчу чемпіонату світу з футболу в Москві. Мета акцій – домогтися звільнення політичних в'язнів, припинення кримінальних справ за репости і незаконних арештів на мітингах.

XS
SM
MD
LG