Склад найбільшого російського онлайн-ритейлера Wildberries у російському Воронежі постраждав внаслідок українського удару 11 серпня.
Як передає Російська служба Радіо Свобода, про це свідчить супутниковий знімок, з якого випливає, що вигоріло 70 тисяч квадратних метрів площі складу.
Офіційний телеграм-канал компанії стверджує, що внаслідок влучання дрона і пожежі «товари переважно не постраждали».
Раніше цей склад Wildberries був атакований і незначно пошкоджений 23 липня.
Вранці 11 серпня губернатор Воронезької області РФ Олександр Гусєв заявляв про пожежі на «двох складах великої компанії» у Новоусманському районі внаслідок українського удару дронами.
Згідно з аналізом російського телеграм-каналу Astra, зайнялася територія логістичного комплексу Wildberries. У пресслужбі компанії раніше офіційно підтвердили евакуацію співробітників WB у регіоні.
Супутникові знімки складів Wildberries у РФ до та після атак дронів України
Українські військові цю атаку не коментували.
Після початку повномасштабного вторгнення Росії різні об’єкти на території РФ, а також в окупованих регіонах України зазнають повітряних ударів. Більшість атак Генштаб ЗСУ підтверджував, заявляючи, що Сили оборони України «системно реалізують заходи, спрямовані на зниження бойового потенціалу російських окупаційних військ, а також на примушення РФ до припинення збройної агресії проти України».
Читайте також – Зеленський: немає жодного російського НПЗ, до якого б не дістала українська зброя