Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко вніс свій проект змін до держбюджету


За повідомленням прес-служби Глави держави, «необхідність цих змін була зрозуміла ще під час прийняття Закону України «Про Державний бюджет на 2008 рік та внесення змін до деяких законодавчих актів України». Глава держави підписав цей закон, виходячи з необхідності введення в дію нових соціальних стандартів життя громадян. Водночас законом було доручено урядові розробити та внести на розгляд Верховної Ради зміни до бюджету до 1 березня 2008 року. Цю норму закону урядом було проігноровано».

Президент України зазначає, що положення урядового законопроекту про внесення змін до бюджету несуть у собі низку ризиків.

Крім того, Віктор Ющенко вважає, що урядовий законопроект не передбачає у необхідному обсязі видатків, важливість і нагальність яких підтверджена відповідними рішеннями РНБО, указами Президента. Зокрема, на проведення експерименту з побудови доступного житла, наповнення Аграрного фонду в обсягах, що дозволять йому виконувати свої функції з ринкового регулювання цін на зерно, збалансування фінансових потоків НАК «Нафтогаз України», відновлення інформаційної безпеки держави, підвищення боєздатності армії, якості освіти тощо.

У президентському законопроекті також присутня соціальна складова. Передбачається збільшення грошового забезпечення військовослужбовців та побудова житла для них.

Президент України вважає, що внесений ним законопроект є оптимальним для підтримання сталих темпів розвитку країни, приборкання інфляції, вирішення найважливіших державних проблем.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG