Доступність посилання

ТОП новини

«Ніякої користі від членства в СНД для України немає» – Гончар


Про це керівник енергетичних програм центру «Номос» Михайло Гончар заявив в ефірі Радіо Свобода.

А вже експерт з проблем міжнародної безпеки Євген Жеребецький зазначив: «СНД – це чисто пропагандистська «штучка», яку використовує Москва. Треба перестати їздити і перестати фінансувати цю структуру. Я вважаю, що ця структура нічого не дає».

«СНД створювався як механізм тихенького розлучення», – зазначив Євген Жеребецький.

Він також зауважив: «Усі люди, яких ми підозрюємо у державній корупції, сидять у Росії і ніхто їх не збирається видавати, хоча угоди підписані. Для чого потрібна тоді ця структура?».

А за словами керівника енергетичних програм центру «Номос» Михайла Гончара, «СНД – один із чинників впливу на Україну, але далеко не вирішальний. СНД – це нічого не значуща структура для самої Росії».

«Ми повністю в інформаційній залежності від Росії, і ніхто нічого не робить із цим. Внутрішня наша нестабільність стимулюється Росією. Щоб позбавитись важелів впливу, треба відключити російські канали», – зауважив Євген Жеребецький.

Із пропозицією відімкнути російські канали не погоджується Михайло Гончар. Він зазначив: «Від Росії так само енергетично, не менш ніж Україна, залежні країни Європи, Балтії. Але ми не бачимо в них такої політичної залежності. Проблеми починаються з голів політиків. Я не погоджуюсь, що вимкнувши канали, ми вирішимо проблему. Нам потрібно більше відкрити наш інформаційних простір для інших інформаційних впливів, зокрема європейських».

«Ми із Росією маємо приблизно однакові темпи економічного зростання, а саме 6-7% на рік, хоча Україна не має нафти і газу. Секрет успіху Росії зрозумілий. Секрет успіху України у тому, що ми більше працюємо. Росія для нас є, по суті, сировинним придатком», – наголосив Михайло Гончар.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG