Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко просила мене призначити Медведчука послом у Росії – Ющенко


Про це Президент Віктор Ющенко заявив у вівторок під час зустрічі з представниками Атлантичної ради в Нью-Йорку.

За словами Президента, Юлія Тимошенко ще «в травні розпочала конституційний процес – внесення змін і доповнень до Конституції».

І цей документ не був підписаний в Україні. «З участю Медведчука документ був імплементований блоку Юлії Тимошенко і особисто Прем’єр-міністру», – сказав керівник України.

Ющенко стверджує, що «Тимошенко і Медведчук – це перші партнери в українській політиці сьогодні. Це перші партнери, це перша кореспондентська пара. І не зараз, і не місяць, і не два».

Президент розповів: «Тільки я подав кандидатуру Тимошенко у парламент, я двічі подавав, щоб її вибрали, а вона заходить наступного дня до мене, щоб я призначив Медведчука спеціальним повноважним послом до Росії, або віце-прем’єром. На що я категорично сказав, що ця людина не буде в українській владі ніколи».

Свого часу в Україні були розмови про те, що Віктор Медведчук може стати послом України в Росії.

Близький до Медведчука політолог Михайло Погребинський сказав, що за його даними, сам Ющенко на початку 2005 року пропонував Медведчуку на вибір будь-які посади.

«А зараз Ющенко вважає це криміналом, – дивується політолог. – Можу вас запевнити, що Медведчуку ні посада віце-прем'єра, ні посла в Росії нецікава».

********
Виступ Віктора Ющенка і його відповіді на запитання можна послухати на сайті Атлантичної ради.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG