Доступність посилання

ТОП новини

Україна і Росія узгодили меморандум про співпрацю в газовій сфері, але без цін


Юлія Тимошенко і Володимир Путін. 2 жовтня 2008 р.
Міжурядовий меморандум, який узгодили прем’єр-міністри двох країн під час переговорів сам-на-сам, може в майбутньому стати основою майбутньої угоди між «Нафтогазом України» і російським «Газпромом», заявив Володимир Путін після розмови з Юлією Тимошенко.

У цій майбутній угоді, сказав він, має бути обговорено всі деталі українсько-російських газових домовленостей.

Подробиці меморандуму не повідомляють.

Так само, як і припускали напередодні оглядачі, сторони нічого не сказали про майбутні ціни на газ для України.

Перед початком переговорів, які відбулися в четвер у резиденції голови російського уряду під Москвою, Прем’єр-міністр України висловила думку, що сторони мають «усі підстави й можливості домовитися стратегічно».

За її словами, Україна готова «домовитися стратегічно» про ринкові ціни на газ, а саме про поступовий перехід до ринкових цін.

********
Україна – Росія: Проблеми в політиці, співпраця в економіці – Путін

Двосторонні українсько-російські відносини «зіштовхуються з проблемами» в політичній сфері, але в економічній сфері помітний поступ, заявив прем’єр-міністр Росії після зустрічі з головою українського уряду.

Водночас Володимир Путін додав, що в перебігу розмови з Юлією Тимошенко великої уваги приділили проблемам, пов’язаним із економічними наслідками приєднання України до СОТ, бо цей вступ впливає на двосторонню економічну співпрацю.

Прем’єр-міністр України, зі свого боку, запевнила, що Київ усіляко підтримуватиме вступ Росії до Світової організації торгівлі і сприятиме їй у цьому.

Перед початком розмови двох прем’єрів, що протривала понад три години, Путін дорікнув Тимошенко за те, що Україна продавала зброю Грузії.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG